29.4 C
Varėna
2024 / 07 / 22

Horoskopai balandžio 15 dienai

Ar jau skaitete?

AVINAS
Nenuleiskite rankų vien todėl, kad akivaizdūs problemos sprendimo būdai pasirodė niekam tikę. Būtent jums lemta rasti tą vienintelę išeitį. Tik ieškodamas kuo mažiau plepėkite ir nedejuokite…

- Reklama -

JAUTIS
Jūsų sveikas protas bandys sutramdyti nestabilias emocijas. Plaukimas pasroviui padės likti nepastebimam, bet jei atkreipsite dėmesį į save, bus fiksuojama menkiausia jūsų klaida. Vakarą verčiau praleiskite prie jaukaus šeimos židinio.

DVYNIAI
Tai, ką jūs laikote dideliu pasiekimu, kitiems gali nereikšti nieko. Galite pasiguosti tuo, kad konstruktyvi kritika padeda vėl pajusti žemę po kojom… O gal iš tiesų verta tiesiog viską užbraukti ir atsiversti naują puslapį?

VĖŽYS
Štai diena, kurios jau senokai laukiate! Pagaliau jums atviros visos durys ir širdys. Jūsų artistiniai talentai ir polinkis į dramatizmą pasireikš visu gražumu.

LIŪTAS
Nepasiduokite blogai nuotaikai. Šiandien labai svarbu išlikti aktyviam ir energingam. Jei pasitrauksite, galite labai nuvilti ar net įstumti į bėdą tuos , kurie jumis tikėjo ir pasitikėjo.

MERGELĖ
Mažos problemos stebėtinai greitai virsta didelėmis. Tik jūs pats galite nuspręsti, kada jau laikas jų imtis. Tik neuždelskite. Na, o vakaras žada romantišką nuotykį.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
„Aplink jus viešpataus chaosas. Jei tik galite, pasiimkite laisvą dieną ar „apsirkite”. Vakare geriau tiktų pasyvus poilsis. Miegoti eikite kuo anksčiau.”

SKORPIONAS
Ne tik egoistai pasiekia savo tikslų. Jūsų troškimai išsipildys gal net greičiau, jei būsite dėmesingas aplinkiniams. Darbe venkite pradėti naujus darbus galutinai nebaigęs senųjų. Vakarą praleiskite su artimais draugais ar šeima.

ŠAULYS
Pirmame plane šiandien – finansiniai reikalai. Gali tekti mažumėlę susiveržti diržą. Sutaupęs šiandien, rytoj turėsite dukart tiek.

OŽIARAGIS
Visas pasaulis šiandien – jūsų paslaugoms. Būkite dėmesio centre ir kalbėkite garsiai. Renkitės ryškiai. Jei aplinkiniai jūsų nepastebės, tuo blogiau jiems…

VANDENIS
Pasistenkite neįsivelti į kokias nors intrigas ar apkalbas. nekreipkite dėmesio, kas šnabždama jums už nugaros – tai neverta jūsų brangaus laiko. Vakare būtų gerai apsilankyti kur nors, kur dar nesate buvęs.

ŽUVYS
Sunku iš tikrųjų suprasti kitą nepabuvus jo kailyje. Šiandien gali tekti spręsti šį sunkų uždavinį. Vakaras labai tinkamas atviram nuoširdžiam pokalbiui su artimu draugu ar šeimos nariu.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 
spot_img
spot_img
spot_img