6.6 C
Varėna
2024 / 05 / 15

Įvairių šalių skoniai vienoje vietoje

Ar jau skaitete?

Skanus maistas yra savotiška padėkos sau už nuveiktus darbus forma. Žinoma, daug kas su šiuo teiginiu nesutiks, sakydami, kad maistas neturi būti traktuojamas, kaip apdovanojimas, nes tai iškreipia žmonių santykį su maistu. Galbūt jie ir teisūs, tačiau kiekvienas iš mūsų meluotumėme, sakydami, kad po sunkios darbo dienos grįždami namo nesvajojame apie „kažką skanaus“. Šios dienos mano tikslas yra padėti susipažinti su iš įvairiausių pasaulio kampelių kilusių saldėsių bei „rimtesnių“ patiekalų asortimentu, kurį dauguma lietuvių jaus spėjo pamėgti.

- Reklama -

Rytais dvelkiantis ramenas – patiekalas sotiems ir greitiems pietums

Greito paruošimo ramenai po pasaulį pasklido iš Korėjos. 1963 m. korėjiečių gamintojas, žinomas pavadinimu SAMYANG, sukūrė pirmuosius greitai paruošiamus ramenus, kurie, kaip bebūtų keista, tuo metu mažai ką sužavėjo. Prabėgus beveik šešiasdešimčiai metų, greito paruošimo ramenai išpopuliarėjo visame pasaulyje, ypač ramenai, pasižymintis aštriu skoniu. Pažymime, kad patys aštriausi ramenai yra 2500–8000 SHU skalėje pagal Skovilį. Šiuos ramenus greitai ir be jokio vargo gali pasiruošti visi, net ir tie, kuriems maisto gamyba prilygsta kosminio laiko valdymui.

Kukurūzų miltų, jūros dumblių, bulvių bei tortilijų traškučiai – nepakartojamas užkandis įvairioms progoms

Tai, kad traškučiai yra vienas populiariausių užkandžių pasaulyje, žino praktiškai visi. Elektroninėje parduotuvėje adresu https://candypop.lt/, galima rasti itin platų, kokybiškų bei labai skanių traškučių, pagamintų iš jūros dumblių, kukurūzų miltų bei tikro sūrio, taip pat tortilijų, saldžiųjų, raudonųjų, geltonųjų bei mėlynųjų bulvių. Aštrių, sūrių, švelnesnio skonio ir t. t. traškučių asortimente savo tobulą skonį ras kiekvienas, todėl skonių kelionės ir yra patraukliausios.

Skirtingų skonių lazdelės – tobulas skonis, „atkeliavęs“ iš tekančios saulės šalies

- Reklama -

Jogurto ir mėlynių, sausainių ir grietinės, žaliosios arbatos, šokolado ir kt. skoniu glaistu aplietos biskvitinės lazdelės gerąja prasme kelia priklausomybę. Skonių darna, kurią pavyko pasiekti Japonijos virtuvės virtuozams, sukūrusiems šių lazdelių receptą, tiesiog keri, o lazdelėmis norima mėgautis vėl ir vėl. Pažymėtina, kad šios lazdelės, nepriklausomai nuo to, kokio skonio jas pasirinksite, nėra perdėtai saldžios, t. y., jų saldumas yra malonus ir neerzinantis.

Taip pat skaitykite:  Šviežios „Iki“ kulinarijos naujienos: nuo omletų iki patiekalų Velykų stalui

 

spot_img
spot_img
spot_img